Telefonas: +370 652 54496 - El. Paštas info@jolivis.lt

Produktai.

Klinkeris ir keramikos gaminiai.

Ströher 353 langformat
Zeitlos 353 1 langformat

Ströher 353 Eisenrost ilgo formato klinkerio plytelės

Išmatavimai (mm):

  • Fasadinė klinkerio plytelė 7470 (NF) – 240 x 71 x 14.
  • Fasadinė klinkerio plytelė 7440 (ilgas formatas) – 400 x 71 x 14.
  • Fasadinė klinkerio plytelė 7435 (bar) – 400 x 35 x 14.
  • Kampinė fasadinė klinkerio plytelė (NF) – 240 х 115 х 71 х 14.
  • Kampinė fasadinė klinkerio plytelė (bar) – 240 х 115 х 35 х 14.

Turime

Product Description

Ströher Ilgo formato klinkerio plytelės

Naujausių technologijų patina degtos klinkerio plytelės aukščiausios kokybės tvirtumas Zeitlos.

  • Sendintos.
  • Techniškai puikios.
  • Taupančios energiją.

Sendintos („rankų darbo“) plytos išgyvena renesansą, todėl STRÖHER sukūrė naują fasadinių plytelių seriją Zeitlos, papildydami platų jau esamų spalvų, paviršių bei formų asortimentą.

Tai ypatingai tvirtos, 14 mm. storio, su patina, klinkerinės plytelės, kurios yra atsparios šalčiui ir gaminamos iš aukščiausios rūšies molio, naudojant pažangiausias technologijas. Galima rinktis iš daugybės skirtingų plytelių klijavimo būdų, skirtingų matmenų ir išskirtinių spalvų. Stilingos, „rankų darbo“ apdailos plytelės turi nelygius kraštus, bet jie suformuoti taip, kad plyteles paprasta klijuoti ir lengva prižiūrėti. Šiuo metu Zeitlos yra standartinių matmenų 240x71x14mm. bei pagal naujausias architektūrines tendencijas – išskirtinių išmatavimų 400x71x14 mm. bei 400x35x14 mm. Atsižvelgiant į tai, kad visiems svarbios investicijos ir rezultatas, energijos taupymas bei aplinkos apsauga – Zeitlos yra puikus pasirinkimas.

Argumentai.

25 metų šalčio atsparumo garantija*.

Keraminių / klinkerinių plytelių išbandymu tampa su kiekvienu metų laikotarpiu susiję temperatūros pokyčiai. Priklausomai nuo vietovės, keraminės / klinkerinės plytelės turi atlaikyti temperatūros svyravimus paros metu net iki 70°C vertinant per šaldymo ir atšildymo ciklus . Vienas iš pagrindinių reikalavimų yra kruopštus ir profesionalus plytelių montavimas taip kaip ir pačių keraminių / klinkerinių plytelių šalčio atsparumas.

Tam, kad gauti kokybės charakteristiką „atsparios šalčiui“, keraminės / klinkerinės plytelės privalo atitikti bandymą pagal standartą DIN EN ISO10545 – 12. Tai yra bandymas laboratorijose imituojant natūralias lauko sąlygas 100 kartų keičiama temperatūra nuo +5°C iki -5°C, ir kurio metu stebima ar atsiranda kažkokie pokyčiai plytelėse. Ypač žiemą kai dieną yra aktyvi saulė, o naktį šalnos, kraštutinės temperatūros pokyčiai įvyksta per labai trumpą laiką. Ilgainiui tampa aišku, kad tokias sąlygas gali atlaikyti tik juostinio formavimo keraminės / klinkerinės plytelės. Su STRÖHER plytelėmis Jūs esate tikras, kad tai yra saugu.

Back to Top