Telefonas: +370 652 54496 - El. Paštas info@jolivis.lt

Produktai.

Klinkeris ir keramikos gaminiai.

Ströher 374 shabbyrot klinkerio plytelės

Ströher 374 Shabbyrot klinkerio plytelės

Išmatavimai (mm):

  • Fasadinė klinkerio plytelė – 240 x 71 x 14.
  • Kampinė fasadinė klinkerio plytelė – 240 х 115 х 71 х 14.

Turime

Product Description

Ströher klinkerio plytelės.

Lengvai atskiriama plytos išvaizda, primenanti antikinius laikus. Modernios technologijos STEINLINGE.

  • Sendintų plytų išvaizda.
  • Tiklsūs matmenys.
  • Antikinės.

Šios klinkerio plytelės primena senas plytas, bet atitinka šiuolaikinius plytų standartus. Plytelės suteikia fasadui savito žavesio, be to jas yra paprasta klijuoti dėl vienodų išmatavimų. STEINLINGE plytelės išdegtos aukštųjų technologijų krosnyse, 1300°C temperatūroje. Tokiu būdu yra tęsiamos gilios mūro gamybos tradicijos, kurios lemia plytelių atsparumą įvairioms oro sąlygoms.

Naudojant STEINLINGE klinkerio plyteles kartu su aukščiausios kokybės apšiltinimo medžiagomis, pasiekiamos dabartinės energijos taupymo normos.

Argumentai.

25 metų šalčio atsparumo garantija*.

Keraminių / klinkerinių plytelių išbandymu tampa su kiekvienu metų laikotarpiu susiję temperatūros pokyčiai. Priklausomai nuo vietovės, keraminės / klinkerinės plytelės turi atlaikyti temperatūros svyravimus paros metu net iki 70°C vertinant per šaldymo ir atšildymo ciklus . Vienas iš pagrindinių reikalavimų yra kruopštus ir profesionalus plytelių montavimas taip kaip ir pačių keraminių / klinkerinių plytelių šalčio atsparumas.

Tam, kad gauti kokybės charakteristiką „atsparios šalčiui“, keraminės / klinkerinės plytelės privalo atitikti bandymą pagal standartą DIN EN ISO10545 – 12. Tai yra bandymas laboratorijose imituojant natūralias lauko sąlygas 100 kartų keičiama temperatūra nuo +5°C iki -5°C, ir kurio metu stebima ar atsiranda kažkokie pokyčiai plytelėse. Ypač žiemą kai dieną yra aktyvi saulė, o naktį šalnos, kraštutinės temperatūros pokyčiai įvyksta per labai trumpą laiką. Ilgainiui tampa aišku, kad tokias sąlygas gali atlaikyti tik juostinio formavimo keraminės / klinkerinės plytelės. Su STRÖHER plytelėmis Jūs esate tikras, kad tai yra saugu.

Back to Top