Telefonas: +370 652 54496 - El. Paštas info@jolivis.lt

Produktai.

Klinkeris ir keramikos gaminiai.

Stroher 392 rotrost klinkerio plytelės

Ströher 392 Rotrost klinkerio plytelės

Išmatavimai (mm):

  • Fasadinė klinkerio plytelė – 240 x 52 x 14.
  • Kampinė fasadinė klinkerio plytelė – 240 х 115 х 52 х 14.

Turime

Produkto kodas: Ströher 392 rotrost Handstrich Kategorijos: , Žymos: , , , , , , , ,

Product Description

Ströher klinkerio plytelės.

„Rankų formavimo“ briaunos. „Wasserstrich“ paviršius. „Žalioji“ technologija.

  • Įsikūnijimas į senas vertybes.
  • Darnumas su aplinka.
  • Aukščiausios technologijos.
  • Ekstruzija.
  • Handstrich

Klinkerio plytelių rinka plečiasi nuo jų nišos šiaurinėje dalyje ir išgyvena tarptautinį renesansą. „Rankų formavimo“ plytelės vienija esamą dvasios tvirtumą su originaliais bruožais, būdingais tradicinėms klinkerio plytoms. Išskirtinių briaunų bei „wasserstrich“ paviršiaus plytelės yra atsparios šalčiui ir yra nesunkiai naudojamos kartu su termoizoliacinių plokščių sistemomis. Handstrich ekstruzinės klinkerio plytelės yra išdegtos 1300 ° C krosnyje. Be jokio papildomo apdirbimo hidrofobiniui efektui išvengti, be jokio impregnavimo ir be bereikalingo pjovimo iš pilnų plytų. Tiesiog „green tech.“

Argumentai.

25 metų šalčio atsparumo garantija*.

Keraminių / klinkerinių plytelių išbandymu tampa su kiekvienu metų laikotarpiu susiję temperatūros pokyčiai. Priklausomai nuo vietovės, keraminės / klinkerinės plytelės turi atlaikyti temperatūros svyravimus paros metu net iki 70°C vertinant per šaldymo ir atšildymo ciklus . Vienas iš pagrindinių reikalavimų yra kruopštus ir profesionalus plytelių montavimas taip kaip ir pačių keraminių / klinkerinių plytelių šalčio atsparumas.

Tam, kad gauti kokybės charakteristiką „atsparios šalčiui“, keraminės / klinkerinės plytelės privalo atitikti bandymą pagal standartą DIN EN ISO10545 – 12. Tai yra bandymas laboratorijose imituojant natūralias lauko sąlygas 100 kartų keičiama temperatūra nuo +5°C iki -5°C, ir kurio metu stebima ar atsiranda kažkokie pokyčiai plytelėse. Ypač žiemą kai dieną yra aktyvi saulė, o naktį šalnos, kraštutinės temperatūros pokyčiai įvyksta per labai trumpą laiką. Ilgainiui tampa aišku, kad tokias sąlygas gali atlaikyti tik juostinio formavimo keraminės / klinkerinės plytelės. Su STRÖHER plytelėmis Jūs esate tikras, kad tai yra saugu.

Back to Top