Telefonas: +370 652 54496 - El. Paštas info@jolivis.lt

Produktai.

Klinkeris ir keramikos gaminiai.

Ströher 453 silver black ilgo formato klinkerio plytelės

Ströher 453 Silver black ilgo formato klinkerio plytelės

Išmatavimai (mm):

  • Fasadinė klinkerio plytelė – 490 x 40 x 14.
  • Kampinė fasadinė klinkerio plytelė – 240 х 115 х 40 х 14.

Turime

Product Description

Ströher ilgo formato klinkerio plytelės.

Raižytos briaunos. Akcentuotos linijos. Ypatingai ilgos.

  • Ilgas formatas.
  • Ypač tiesių kraštinių dizainui.
  • RIEGEL 50.

Sėkminga šiuolaikinė architektūra dabar reikalauja daugiau nei tik ypač tiesių briaunų dizaino. Dabartinės tendencijos architektūroje koncentruojasi link pažangių technologijų interjere. O eksterjere dėmesys sutelkiamas išorinėms pastato sienoms, kurios kvėpuoja naudojant natūralias medžiagas. Po ilgų ieškojimų, bandymų klinkerinės plytelės Riegel 50 sujungia archajišką įspūdį, pasiektą sumažintu, melsvo atspalvio deginimu bei patinuoto šlako poveikiu, su elegantišku paprastumu, gaminant plyteles ypatingai ilgu formatu.

Argumentai.

25 metų šalčio atsparumo garantija*.

Keraminių / klinkerinių plytelių išbandymu tampa su kiekvienu metų laikotarpiu susiję temperatūros pokyčiai. Priklausomai nuo vietovės, keraminės / klinkerinės plytelės turi atlaikyti temperatūros svyravimus paros metu net iki 70°C vertinant per šaldymo ir atšildymo ciklus . Vienas iš pagrindinių reikalavimų yra kruopštus ir profesionalus plytelių montavimas taip kaip ir pačių keraminių / klinkerinių plytelių šalčio atsparumas.

Tam, kad gauti kokybės charakteristiką „atsparios šalčiui“, keraminės / klinkerinės plytelės privalo atitikti bandymą pagal standartą DIN EN ISO10545 – 12 . Tai yra bandymas laboratorijose imituojant natūralias lauko sąlygas 100 kartų keičiama temperatūra nuo +5°C iki -5°C, ir kurio metu stebima ar atsiranda kažkokie pokyčiai plytelėse. Ypač žiemą kai dieną yra aktyvi saulė, o naktį šalnos, kraštutinės temperatūros pokyčiai įvyksta per labai trumpą laiką. Ilgainiui tampa aišku, kad tokias sąlygas gali atlaikyti tik juostinio formavimo keraminės / klinkerinės plytelės . Su STRÖHER plytelėmis Jūs esate tikras, kad tai yra saugu.

Back to Top