Telefonas: +370 652 54496 - El. Paštas info@jolivis.lt

Produktai.

Klinkeris ir keramikos gaminiai.

VK 01 T Misiniai

Quick mix VK 01 T mūro mišinys

Quick mix mūro mišiniai savo sudėtyje turi originalų Tubag Trass priedą – tai vulkaninės kilmės uoliena,  kurios sudėtyje esantis kvarcas suteikia mišiniui hidraulines savybes, o laisvos kalkės standėjant yra surišamos į kristalinį, ypač patvarų, rūgštinei aplinkai atsparų silikatą. Šarmų išsiskyrimas yra dažniausia mūro pažeidimo priežastis. Būdingus pabalimus priekinėje mūro dalyje mūro mišinio džiūvimo metu sukelia vandens perduodamas kalcio hidroksidas (esantis visuose cementuose). Naudojant trasinius Tubag mišinius, sumažėja šios reakcijos pasireiškimo rizika.

Platus Quick mix mūro mišinių pasirinkimas, atsižvelgiant į įvairioms ekstremalioms sąlygoms pritaikytas receptūras, suteikia galimybę mūryti visų tipų plytas.

8-10 % plytos įgeriamumas

Stipriai įgeriančioms (8-10 %) klinkerio, rankiniu būdu suformuotoms ir apdailos plytoms mūryti.

Mūrijant įprastiniu mišiniu, plyta tuojau pat sugeria mišinio vandenį, dėl to siūlė prastai sukimba su plyta, pasidaro silpna, jautri mechaniniams pažeidimams ir lietaus vandens prasiskverbimui.

Specialiai tokioms plytoms sukurtas mišinys VK 01 T garantuoja gerą mišinio sukibimą su plyta ir tuo pačiu nepralaidžią bei tvirtą siūlę.

Išeiga: standartinės formos plytoms apie 43-53 kg/kv.m.
Frakcija: 0-4 mm.
Apdirbimo laikas: iki 2 valandų.

Turime

Produkto kodas: VK 01 T Kategorija: Žymos: , , ,
Back to Top