Telefonas: +370 652 54496 - El. Paštas info@jolivis.lt

Produktai.

Klinkeris ir keramikos gaminiai.

VZ 01 T misiniai

Quick mix VZ 01 T mūro mišinys

Quick mix mūro mišiniai savo sudėtyje turi originalų Tubag Trass priedą – tai vulkaninės kilmės uoliena,  kurios sudėtyje esantis kvarcas suteikia mišiniui hidraulines savybes, o laisvos kalkės standėjant yra surišamos į kristalinį, ypač patvarų, rūgštinei aplinkai atsparų silikatą. Šarmų išsiskyrimas yra dažniausia mūro pažeidimo priežastis. Būdingus pabalimus priekinėje mūro dalyje mūro mišinio džiūvimo metu sukelia vandens perduodamas kalcio hidroksidas (esantis visuose cementuose). Naudojant trasinius Tubag mišinius, sumažėja šios reakcijos pasireiškimo rizika.

Platus Quick mix mūro mišinių pasirinkimas, atsižvelgiant į įvairioms ekstremalioms sąlygoms pritaikytas receptūras, suteikia galimybę mūryti visų tipų plytas.

2-5 % plytos įgeriamumas

Silpnai įgeriančioms (2-5 %) klinkerio plytoms mūryti.

Mūrijant įprastiniu mišiniu, plyta nesugeria mišinio vandens ir dėl to, klojant plytas, jos “plaukioja”, yra nestabilios. Dėl to atsiranda siūlės įtrūkimai, per kuriuos lietaus vanduo patenka į konstrukcijos gilumą.

Dėl specialiai parinkto grūdėtumo, mišinio VZ 01 T dėka plytos “neplaukioja”, o drėgmės kiekis fasade yra reguliuojamas per atviras difuzines siūles.

Išeiga: standartinės formos plytoms apie 43-53 kg/kv.m.
Frakcija: 0-4 mm.
Apdirbimo laikas: iki 2 valandų.

Turime

Produkto kodas: VM 01 T Kategorija: Žymos: , , ,
Back to Top