„S.Anselmo“ plytos – tradicijų ir technologijų darna

Šventasis Babelio bokštas – vienas iš pasaulio stebuklų buvo pastatytas ne iš ko kito, o iš plytų. Nors šiandien plytos mums yra savaime suprantama ir neatskiriama statybinių medžiagų dalis, tačiau ilgą laiką jos buvo laikomos prabangos ženklu, kurį sau leisti galėdavo ne kiekvienas.  

Per ilgus plytų evoliucijos metus keitėsi jų forma, medžiagos iš kurių buvo gaminamos ir technologijos. Manoma, kad vienas giliausių plytų gaminimo tradicijų turi spalvingoji Italija. Būtent čia dar 1900 metais pradėjo veikti S.Anselmo plytų gaminimo įmonė, kuri per ilgus darbo metus sugebėjo ne tik išlaikyti autentišką plytų gaminimo metodą, bet ir derindama tradicijas su moderniomis technologijomis bei tvarumu, pritaikyti jį šiuolaikinio žmogaus poreikiams.

„S.Anselmo“ plytos atpažįstamos visame pasaulyje

„S.Anselmo“ plytas galima drąsiai vadinti itališkos statybų rinkos aukštąja mada, kuri labiausiai vilioja itin plačiu asortimentu, skoninga gamtos spalvų gama ir skleidžiama natūralia šiluma. Šios plytos puikiai įsilieja į aplinką ir sukuria harmoningą pusiausvyrą tarp gamtos ir skubančio žmogaus gyvenimo būdo. Daugiau nei šimtas skirtingų tipų plytų – štai tokį pasirinkimą siūlo „S.Anselmo“ kompanija. Be to, kalbant apie „S. Anselmo“ plytas reiktų atkreipti dėmesį, kad jos skirtos ne tik namo eksterjerui, bet ir gali tapti puikiu akcentu namų interjere. Net moderniems namas, kuriuose dominuoja metalas, betonas, stiklas ir minimalizmas, „S.Anselmo“ plytos suteiks išskirtinumo ir unikalumo. Keramines plytas galima panaudoti praktiškai visur: nuo lubų, sienų iki grindų ar net kaip dekoro elementą. Vis tik grožis ir estetika – ne viskas. „S.Anselmo“ plytos pasižymi aukštais kokybės standartais. Plytos gaminamos naudojant aukštą slėgį, bet gana žemą temperatūrą, todėl yra tvirtos, patikimos, pasižymi aukštu naudingumo koeficientu ir ilgus metus nepraranda savo estetinės išvaizdos. Ne veltui jas naudoja ne tik naujų namų interjere ar eksterjere, bet ir senų, istorinių namų ar architektūrinių paminklų restauravime, kur itin svarbu ne tik išlaikyti objekto istorinį unikalumą, bet ir užtikrinti architektūrinio paveldo išsaugojimą ateities kartoms.

Kiekvieno poreikiams ir skoniui

„S.Anselmo“ įmonė ypatingai vertina savo klientų individualius poreikius bei aukštus lūkesčius, todėl, jei nepavyksta rasti tokių plytų, kurių reikia, kuriant savo svajonių namus, kompanija gali pagaminti plytas pagal kiekvieno individualius poreikius – sendintas plytas, kurios šiandien yra populiarumo viršūnėje, plytas pagal atitinkamus išmatavimus, skirtingų spalvų ir tekstūrų. Be to, reiktų atkreipti dėmesį, kad „S.Anselmo“ plytų formatas yra didesnis, lyginant su tradicinėmis plytomis, todėl norint išmūryti tą patį plotą jų reikia mažiau, taigi, ir išlaidos yra mažesnės. „S.Anselmo“ plytos išties optimalus pasirinkimas visiems, kurie nori savo namams suteikti išskirtinį ir unikalų charakterį, kuris harmoningai derės su aplinka bei džiugins ilgus metus.