STRÖHER plytelės – tradicijų, inovacijų ir tvarumo dermė

Aukščiausios kokybės, šalčiui bei drėgmei atsparios ir patvarios lauko plytelės terasoms, balkonams, namo eksterjerui bei šiuolaikinio gyvenimo būdo keramika namams – tai „STRÖHER“ kompanijos, kuri gamina klinkerio ir keramines plyteles, vizitinė kortelė.

Ilgamete patirtimi ir drąsiomis inovacijomis paremta filosofija

„STRÖHER“ plytelės gaminamos, vadovaujantis giliomis tradicijomis, kurias dar 1884 m. Vokietijoje įkurta nedidelė įmonė stulbinamai gerai sugebėjo suderinti su pažangiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais. Kompanija naudoja įvairias kompozicijas iš daugiau nei 50 skirtingų rūšių, aukščiausios kokybės molio, pirmenybę teikia natūralioms formoms ir gamtoje aptinkamoms spalvoms. Įmonė plytelių gamyboje naudoja juostinio formavimo techniką. Šis plytelių gaminimo metodas ypatingas tuo, kad naudojant pažangias technologijas ir įrenginius plastiškas molis yra pirmiausia išstumiamas per specialius prietaisus, o vėliau deginamas itin aukštoje temperatūroje, kuri siekia apie 1300 laipsnių. Po tokio deginimo plytoms leidžiama natūraliai atvėsti. Šis gamybos procesas leidžia sukurti plyteles, kurioms nebaisus žalingas aplinkos poveikis ir gamtos išdaigos – lietus, šaltis, staigūs temperatūrų svyravimai. Tad permainingiems ir ne visada širdį džiuginantiems lietuviškiems orams tai puikus pasirinkimas, kuris nudžiugins kiekvieną, ieškantį optimaliausio kokybės ir patikimumo santykio.

„STRÖHER“ plytelės – žalias ir aplinkai draugiškas pasirinkimas

Šiandien, kai ypatingai daug kalbame apie tvarumą, būtina paminėti, kad „STRÖHER“ keraminės plytelės ir klinkerio plytos yra gaminamos išskirtinai moderniose ir aukštą energetinį koeficientą turinčiose gamybos patalpose. Didelis energijos vartojimo efektyvumas, naujausių išmetamųjų dujų valymo sistemų naudojimas, siekiant sumažinti išmetamųjų teršalų kiekį ir išteklius tausojantis natūralių žaliavų naudojimas yra neatsiejami „STRÖHER“ plytelių gamintojo aktyvaus aplinkos ir gamybos valdymo komponentai. Be to, įmonė skatina ir pakartotinį panaudojimą, tai reiškia, kad keramikos gamybos proceso likučiai, tokie kaip degimo ir džiovinimo likučiai, glazūros likučiai ar vanduo yra visiškai perdirbami ir grąžinami į gamybos ciklą kaip antrinės žaliavos. O štai atliekinė degimo proceso šiluma naudojama keramikai džiovinti gamybos procese.

Kalbant apie atsakomybę prieš aplinką, „STRÖHER“ akcentuoja, kad visas jos aktyvus energijos valdymas yra sertifikuotas pagal DIN EN ISO 50001 standartą, o tai reiškia, kad plytelių gamyboje energijos vartojimo efektyvumas yra neatsiejama investicinių sprendimų dalis ir pagrindinis vertinimo bei sprendimų priėmimo kriterijus perkant žaliavas, gaminius, paslaugas ar įvairią techniką.

Nuo 2011 m. savo gaminių tvarumą įmonė pažymi Statybos ir aplinkos instituto IBU antspaudu, kuris reiškia aukščiausią įmanomą neutralumą ir patikimumą kaip nepriklausomas ekologinis ženklas. Taigi, „STRÖHER“ plytelės gaminamos, remiantis tvarumo filosofija, siekiant užtikrinti maksimalų energijos vartojimo efektyvumą visuose gamybos grandinės procesuose.

„STRÖHER“ plytelės – tai ilgametės darbo patirties, patikimumo, tvarumo, išskirtinio dizaino, inovacijų sintezė ir neabejotinai vienas geriausių pasirinkimų statybų rinkoje. Siekiant pateisinti klientų lūkesčius, plytelės taip pat gaminamos ir pagal individualius užsakymus, kad padėtų susikurti savo svajonių namus.