Telefonas: +370 652 54496 - El. Paštas

Produktai.

Klinkeris ir keramikos gaminiai.

Ströher Secution TS50 keramika pramonei ir laiptų pakopos

Keturi atsparumo praslydumui paviršiaus tipai, kurie atitinka visus teisinius atsparumo praslydumui reikalavimus bei devyni ryškūs atspalviai. Visa tai sudaro Secuton® saugumo koncepciją, kuri yra pritaikyta ne tik komercinėms, pramoninėms ar viešai naudojamoms vietoms, bet tuo pačiu plytelės yra gražios išvaizdos ir atsparios dilimui. Secuton® naudojama „tvirta glazūra 2,0“ paviršiaus apdaila, specialiai sukurta STRÖHER gamykloje, remiantis aukštos kokybės mineralinių žaliavų pagrindu, jas oksiduojant. Lyginant su kitais praslydumui atspariais plytelių paviršiais, kurie yra padengti tik plonu angobos sluosniu, Secuton® atitinka aukščiausią atsparumo praslydimui lygį, net su savo skirtingais paviršiaus tipais, gali būti naudojamos intensyvaus judėjimo zonose. Tai yra 100% atsparu dilimui ir lengvai valoma.

Argumentai.

Tvirta ir ilgaamžiška

Atsparumas dilimui lemia tai, kad Secuton® plytelės gali atlaikyti net sunkiausias apkrovas, kurias sukelia sunkioji technika ar krautuvai. Dėl specifinio gamybos būdo jas galima naudoti tiek vidaus, tiek lauko apdailai.

Tam, kad gauti kokybės charakteristiką „atsparios šalčiui“, keraminės / klinkerinės plytelės privalo atitikti bandymą pagal standartą DIN EN ISO10545 – 12. Tai yra bandymas laboratorijose imituojant natūralias lauko sąlygas 100 kartų keičiama temperatūra nuo +5°C iki -5°C, ir kurio metu stebima ar atsiranda kažkokie pokyčiai plytelėse. Ypač žiemą kai dieną yra aktyvi saulė, o naktį šalnos, kraštutinės temperatūros pokyčiai įvyksta per labai trumpą laiką. Ilgainiui tampa aišku, kad tokias sąlygas gali atlaikyti tik juostinio formavimo keraminės / klinkerinės plytelės. Su STRÖHER plytelėmis Jūs esate tikras, kad tai yra saugu.

STRÖHER tvirta glazūra

Ypač tvirta glazūra , kuri veikia kaip apsauginis skydas ir buvo sukurta remiantis aukštos kokybės mineralinių žaliavų pagrindu, jas oksiduojant. Ypatybės STRÖHER tvirtos glazūros: didesnis atsparumas praslydumui drėgnomis sąlygomis, tačiau tuo pačiu lengvas pritaikymas ir kasdienis valymas.

Neslystantis paviršius

Visi plytelių paviršiai iš STRÖHER atitinka atsparumą praslydumui pagal klases nuo R9 iki R13. Tai yra teisinis reikalavimas plytelėms, kurios yra naudojamos viešose ir pramoninėse vietose. Atsparumo praslydumui klasės yra nustatomos ir patvirtinamos nepriklausomų tyrimų institutų.

Aprašymas

Ströher Secution TS50 keramika pramonei ir laiptų pakopos.

Matmenys mm.

Back to Top
+370 652 54496