Telefonas: +370 652 54496 - El. Paštas

Produktai.

Klinkeris ir keramikos gaminiai.

Ströher Stalotec 230 keramika pramonei ir laiptų pakopos

Ši keramika gaminama juostinio formavimo būdu. Struktūrinis paviršius apatinėje plytelės pusėje leidžia optimaliai sukibti su pagrindu ir atlaiko net dinamines apkrovas. Po specialaus tunelio tipo krosnies degimo vargu ar atsiras kita kietesnė ir patvaresnė danga kaip šios ekstruzinio tipo, pramoninės grindų plytelės. Jos skirtos vidaus patalpoms, bet tuo pačiu tinka ir lauko apdailai, nes yra atsparios šalčiui. Dėka atsparumo dilimui ir plytelių storio iki 20 mm Stalotec® plytelės gali atlaikyti net sunkiausias apkrovas, kuria sukelia sunkioji technika ar krautuvai. Net cheminės medžiagos, kaip pvz. agresyvios valymo medžiagos ar rūgštys,negali sugadinti neglazūruoto paviršiaus. Stalotec® – teisingas pasirinkimas, kai kalbama apie dideles apkrovas, ilgaamžiškumą ir tvirtos dangos kokybę.

 

Aprašymas

Ströher Stalotec 230 keramika pramonei ir laiptų pakopos.

Matmenys mm.


Argumentai.

25 metų šalčio atsparumo garantija*

Keraminių/ klinkerinių plytelių išbandymu tampa su kiekvienu metų laikotarpiu susiję temperatūros pokyčiai. Priklausomai nuo vietovės, keraminės/ klinkerinės plytelės  turi atlaikyti temperatūros svyravimus paros metu net iki 70°C vertinant per šaldymo ir atšildymo ciklus . Vienas iš pagrindinių reikalavimų yra kruopštus ir profesionalus plytelių montavimas taip kaip ir pačių keraminių/ klinkerinių plytelių šalčio atsparumas.

Tam, kad gauti kokybės charakteristiką „atsparios šalčiui“, keraminės/ klinkerinės plytelės privalo atitikti bandymą pagal standartą DIN EN ISO10545 – 12 . Tai yra bandymas laboratorijose imituojant natūralias lauko sąlygas 100 kartų keičiama temperatūra nuo +5°C iki -5°C, ir kurio metu stebima ar atsiranda kažkokie pokyčiai plytelėse. Ypač žiemą kai dieną yra aktyvi saulė, o naktį šalnos, kraštutinės temperatūros pokyčiai įvyksta per labai trumpą laiką. Ilgainiui tampa aišku, kad tokias sąlygas gali atlaikyti tik juostinio formavimo keraminės/ klinkerinės plytelės . Su STRÖHER plytelėmis Jūs esate tikras, kad tai yra saugu.

 

Back to Top
+370 652 54496