Telefonas: +370 652 54496 - El. Paštas info@jolivis.lt

Produktai.

Klinkeris ir keramikos gaminiai.

Ströher Aera X 710 keramika ir laiptų pakopos

Ypatingos kokybės plytelės, kai nereikia skaldyti natūralaus akmens, o galima pagaminti juostiniu būdu naudojant molį. Didelio formato, unikalių bei lygių briaunų plytelės Aera X yra naujos “eros” iš Aera serijos pradžia – nauja karta natūralaus akmens keramikoje.

Argumentai.

25 metų šalčio atsparumo garantija*.

Keraminių / klinkerinių plytelių išbandymu tampa su kiekvienu metų laikotarpiu susiję temperatūros pokyčiai. Priklausomai nuo vietovės, keraminės / klinkerinės plytelės turi atlaikyti temperatūros svyravimus paros metu net iki 70°C vertinant per šaldymo ir atšildymo ciklus . Vienas iš pagrindinių reikalavimų yra kruopštus ir profesionalus plytelių montavimas taip kaip ir pačių keraminių / klinkerinių plytelių šalčio atsparumas.

Tam, kad gauti kokybės charakteristiką “atsparios šalčiui”, keraminės / klinkerinės plytelės privalo atitikti bandymą pagal standartą DIN EN ISO10545 – 12. Tai yra bandymas laboratorijose imituojant natūralias lauko sąlygas 100 kartų keičiama temperatūra nuo +5°C iki -5°C, ir kurio metu stebima ar atsiranda kažkokie pokyčiai plytelėse. Ypač žiemą kai dieną yra aktyvi saulė, o naktį šalnos, kraštutinės temperatūros pokyčiai įvyksta per labai trumpą laiką. Ilgainiui tampa aišku, kad tokias sąlygas gali atlaikyti tik juostinio formavimo keraminės / klinkerinės plytelės. Su STRÖHER plytelėmis Jūs esate tikras, kad tai yra saugu.

Produkto kodas: stroher aera x 710 Kategorijos: , Žymos: , , , , ,

Aprašymas

Ströher Aera X 710 keramika ir laiptų pakopos.


Matmenys mm.

Aera X akcentai

Dekoro pasrinkimas

0331.710

0331.710

0331.710

0331.710

Back to Top