Telefonas: +370 652 54496 - El. Paštas info@jolivis.lt

Produktai.

Klinkeris ir keramikos gaminiai.

Ströher Duro 803 keramika ir laiptų pakopos

Šios plytelės, išdegtos tunelio tipo krosnyje, yra ne tik tvirtos, tačiau taip pat siūlo platų asortimentą įvairiems dizaino sprendimams. Klasikiniai plytelių formatai atitinka modernumą. Tai yra tiesiog patogus derinys. Ypatingai tvirta glazūra nėra būtina čia, nes žemės spalvos tonų plytelės yra gražios ir be jos. Vis dėlto, tam yra gera priežastis – tiesiog skonio klausimas. Nesvarbu, ką pasirinksite, su ekstruzinio (kitaip – juostinio formavimo) tipo keramika, terasa atrodo fantastiškai ištisus metus.

Argumentai.

25 metų šalčio atsparumo garantija*.

Keraminių / klinkerinių plytelių išbandymu tampa su kiekvienu metų laikotarpiu susiję temperatūros pokyčiai. Priklausomai nuo vietovės, keraminės / klinkerinės plytelės turi atlaikyti temperatūros svyravimus paros metu net iki 70°C vertinant per šaldymo ir atšildymo ciklus . Vienas iš pagrindinių reikalavimų yra kruopštus ir profesionalus plytelių montavimas taip kaip ir pačių keraminių / klinkerinių plytelių šalčio atsparumas.

Tam, kad gauti kokybės charakteristiką “atsparios šalčiui”, keraminės / klinkerinės plytelės privalo atitikti bandymą pagal standartą DIN EN ISO10545 – 12. Tai yra bandymas laboratorijose imituojant natūralias lauko sąlygas 100 kartų keičiama temperatūra nuo +5°C iki -5°C, ir kurio metu stebima ar atsiranda kažkokie pokyčiai plytelėse. Ypač žiemą kai dieną yra aktyvi saulė, o naktį šalnos, kraštutinės temperatūros pokyčiai įvyksta per labai trumpą laiką. Ilgainiui tampa aišku, kad tokias sąlygas gali atlaikyti tik juostinio formavimo keraminės / klinkerinės plytelės. Su STRÖHER plytelėmis Jūs esate tikras, kad tai yra saugu.

Produkto kodas: stroher Duro 803 Kategorijos: , Žymos: , , , , ,

Aprašymas

Ströher Duro 803 keramika ir laiptų pakopos.


 

Matmenys mm.

Back to Top