Telefonas: +370 652 54496 - El. Paštas

Produktai.

Klinkeris ir keramikos gaminiai.

Ströher Teriotec 710 keramika ir laiptų pakopos

STRÖHER keramika užtikrina atsparumą šalčiui ir komfortą pritaikant tiek lauko, tiek vidaus apdailoje. TERIOTEC® sujungia šiuos reikalavimus vienoje plytelėje, pagamintoje aukštųjų technologijų pagalba. Neslystantis paviršius, matmenų tikslumas, kalibruotos keturios kraštinės, atsparumas lenkiamajam ir trūkstamajam stipriui – visai tai dėka modernios degimo technologijos. Jokių kompromisų: TERIOTEC® garantuoja elementarų malonumą. Plytelės yra lengvos, plonos (20-35 mm. storio), tokiu būdu yra įgyvendinami reikalavimai, susiję apkrova, statika ir vietos struktūra. Abu storiai yra siūlomi 400×400 mm. bei 400×600 mm. formatais. STRÖHER garantuoja patikimą plytelių montavimą, bendradarbiaujant su trijais sistemų partneriais. Ypatingai tvirta glazūra apsaugo plytelės vidaus porų sandarą. Pelėsiai ar samanos, riebalų ar raudonojo vyno dėmės, visai nebaisu, tai galima nuvalyti labai lengvai ir greitai. Papildomos sandarinimo ar apsaugos medžiagos – nėra būtinos. TERIOTEC® – ilgalaamžiškos ir neblunkančios grindų plytelės. Grindų danga turi būti skirta žmogui, o ne žmogus – grindims.

 

Produkto kodas: stroher Teriotec 710 Kategorijos: , Žymos: , , , , ,

Aprašymas

Ströher Teriotec 710 keramika ir laiptų pakopos.

Matmenys mm.


Argumentai.

25 metų šalčio atsparumo garantija*.

Keraminių / klinkerinių plytelių išbandymu tampa su kiekvienu metų laikotarpiu susiję temperatūros pokyčiai. Priklausomai nuo vietovės, keraminės / klinkerinės plytelės turi atlaikyti temperatūros svyravimus paros metu net iki 70°C vertinant per šaldymo ir atšildymo ciklus . Vienas iš pagrindinių reikalavimų yra kruopštus ir profesionalus plytelių montavimas taip kaip ir pačių keraminių / klinkerinių plytelių šalčio atsparumas.

Tam, kad gauti kokybės charakteristiką „atsparios šalčiui“, keraminės / klinkerinės plytelės privalo atitikti bandymą pagal standartą DIN EN ISO10545 – 12. Tai yra bandymas laboratorijose imituojant natūralias lauko sąlygas 100 kartų keičiama temperatūra nuo +5°C iki -5°C, ir kurio metu stebima ar atsiranda kažkokie pokyčiai plytelėse. Ypač žiemą kai dieną yra aktyvi saulė, o naktį šalnos, kraštutinės temperatūros pokyčiai įvyksta per labai trumpą laiką. Ilgainiui tampa aišku, kad tokias sąlygas gali atlaikyti tik juostinio formavimo keraminės / klinkerinės plytelės. Su STRÖHER plytelėmis Jūs esate tikras, kad tai yra saugu.

 

Back to Top
+370 652 54496