Telefonas: +370 652 54496 - El. Paštas

Produktai.

Klinkeris ir keramikos gaminiai.

Ströher Teriotec X 710 keramika ir laiptų pakopos

Modernios ekstruzijos dideli formatai – 400x800x20 mm. Dėka šiuolaikinių technologijų gamyboje ir 130 metų gamybos patirties: TerioTec® X neturi konkurentų. „Didelio formato“ plytelių ribos lauko apdailoje yra iš naujo apibrėžtos. TerioTec® X – neslystantis, glazūruotas paviršius, o plytelių kraštinės tiksliai kalibruotos. Tuo pačiu galioja garantija šalčio atsparumui jas klijuojant kartu su sandariomis siūlėmis.

Naujai apibrėžta plytelių išvaizda, grindų higiena ir lengva prižiūra lauko sąlygomis. Visai tai suteikia ypatinga STRÖHER tvirta glazūra.

TerioTec® X yra aukščiausia laisvė kūrybai ir puikiausias pavyzdys praktiškam plytelių pritaikymui. STRÖHER X koncepcija komfortui reiškia STRÖHER produktų suderinamumą vidaus ir lauko apdailoje, kada plyteles galima kloti laisvai, be suvaržymų.

Produkto kodas: stroher Teriotec x 710 Kategorijos: , Žymos: , , , , , ,

Aprašymas

Ströher Teriotec X 710 keramika ir laiptų pakopos.

Matmenys mm.

 


Argumentai.

25 metų šalčio atsparumo garantija*.

Keraminių / klinkerinių plytelių išbandymu tampa su kiekvienu metų laikotarpiu susiję temperatūros pokyčiai. Priklausomai nuo vietovės, keraminės / klinkerinės plytelės turi atlaikyti temperatūros svyravimus paros metu net iki 70°C vertinant per šaldymo ir atšildymo ciklus . Vienas iš pagrindinių reikalavimų yra kruopštus ir profesionalus plytelių montavimas taip kaip ir pačių keraminių / klinkerinių plytelių šalčio atsparumas.

Tam, kad gauti kokybės charakteristiką „atsparios šalčiui“, keraminės / klinkerinės plytelės privalo atitikti bandymą pagal standartą DIN EN ISO10545 – 12. Tai yra bandymas laboratorijose imituojant natūralias lauko sąlygas 100 kartų keičiama temperatūra nuo +5°C iki -5°C, ir kurio metu stebima ar atsiranda kažkokie pokyčiai plytelėse. Ypač žiemą kai dieną yra aktyvi saulė, o naktį šalnos, kraštutinės temperatūros pokyčiai įvyksta per labai trumpą laiką. Ilgainiui tampa aišku, kad tokias sąlygas gali atlaikyti tik juostinio formavimo keraminės / klinkerinės plytelės. Su STRÖHER plytelėmis Jūs esate tikras, kad tai yra saugu.

 

Back to Top
+370 652 54496