Telefonas: +370 652 54496 - El. Paštas

Produktai.

Klinkeris ir keramikos gaminiai.

Ströher Teriotec X profile 705 keramika ir laiptų pakopos

Su TerioTec® X Profile buvo pasiekta tai, ką keramikos pramonė jau seniai bandė pagaminti: lengvai prižiūrimas ir saugiai naudojamas plyteles, kurios atitinka tai, kas būdinga natūraliam akmeniui, kalbant ne tik apie optines, bet ir apie lietimo savybes. Tai tapo įmanoma dėl TerioTec® X Profile sukūrtos naujos glazūravimo technologijos pavadintos „ExtruTec® Print“. „ExtruTec® Print“ yra laikomas novatoriška technologija glazūravimo srityje. Tai yra dar vienas STRÖHER keramikos produktas, kuris yra atsparus šalčiui, apkrovai, praslydumui bei yra lengvai valomas, dėka modifikuotos „Tvirta glazūra 2,0“. Su TerioTec ® X Profile lauko apdailoje bus pasiektas stulbinamas grindų rezultatas. Novatoriška glazūravimo technologija su specialiu klojimo ir įvairaus pritaikymo būdais – papildomi privalumai juostinio formavimo keramikoje. Įspūdingas plytelių formatas 40x80x2 cm. ilgaamžiškai dangai.

Aprašymas

Ströher Teriotec X profile 705 keramika ir laiptų pakopos.

 

Matmenys mm.


Argumentai.

25 metų šalčio atsparumo garantija*.

Keraminių / klinkerinių plytelių išbandymu tampa su kiekvienu metų laikotarpiu susiję temperatūros pokyčiai. Priklausomai nuo vietovės, keraminės / klinkerinės plytelės turi atlaikyti temperatūros svyravimus paros metu net iki 70°C vertinant per šaldymo ir atšildymo ciklus . Vienas iš pagrindinių reikalavimų yra kruopštus ir profesionalus plytelių montavimas taip kaip ir pačių keraminių / klinkerinių plytelių šalčio atsparumas.

Tam, kad gauti kokybės charakteristiką „atsparios šalčiui“, keraminės / klinkerinės plytelės privalo atitikti bandymą pagal standartą DIN EN ISO10545 – 12. Tai yra bandymas laboratorijose imituojant natūralias lauko sąlygas 100 kartų keičiama temperatūra nuo +5°C iki -5°C, ir kurio metu stebima ar atsiranda kažkokie pokyčiai plytelėse. Ypač žiemą kai dieną yra aktyvi saulė, o naktį šalnos, kraštutinės temperatūros pokyčiai įvyksta per labai trumpą laiką. Ilgainiui tampa aišku, kad tokias sąlygas gali atlaikyti tik juostinio formavimo keraminės / klinkerinės plytelės. Su STRÖHER plytelėmis Jūs esate tikras, kad tai yra saugu.

 

Back to Top
+370 652 54496