Jolivis

Ekstruzija – keraminių ir klinkerio plytelių gamybos technologija

Ekstruzija – keraminių ir klinkerio plytelių gamybos technologija Klinkerio ar keramines plyteles renkasi vis daugiau žmonių, kurie nori sukurti ilgaamžį, ilgai estetinės išvaizdos neprarandantį eksterjerą ar interjerą. Būtent šių tipų plytelės yra itin atsparios laiko tėkmei, puikiai toleruoja žalingą aplinkos poveikį, harmoningai susilieja su aplinka ir padeda įgyvendinti net pačius įdomiausius ar moderniausius architektūrinius bei […]

Plačiau

STRÖHER plytelės – tradicijų, inovacijų ir tvarumo dermė

STRÖHER plytelės – tradicijų, inovacijų ir tvarumo dermė Aukščiausios kokybės, šalčiui bei drėgmei atsparios ir patvarios lauko plytelės terasoms, balkonams, namo eksterjerui bei šiuolaikinio gyvenimo būdo keramika namams – tai „STRÖHER“ kompanijos, kuri gamina klinkerio ir keramines plyteles, vizitinė kortelė.

Plačiau

„S.Anselmo“ plytos – tradicijų ir technologijų darna

„S.Anselmo“ plytos – tradicijų ir technologijų darna Šventasis Babelio bokštas – vienas iš pasaulio stebuklų buvo pastatytas ne iš ko kito, o iš plytų. Nors šiandien plytos mums yra savaime suprantama ir neatskiriama statybinių medžiagų dalis, tačiau ilgą laiką jos buvo laikomos prabangos ženklu, kurį sau leisti galėdavo ne kiekvienas.  

Plačiau

Fasado klinkerio plytelės „Riegel 50“ – išmanus sprendimas namams

Fasado klinkerio plytelės „Riegel 50“ – išmanus sprendimas namams Šiuolaikinės architektūros ir statybų pramonės technologijos leidžia efektyviai įgyvendinti pačius įdomiausius sprendimus, kurie reikalauja preciziško tikslumo ir it smuiko styga lygių briaunų. Būtent pažangių technologijų ir natūralių gamtos išteklių sintezė leido Vokietijos kompanijai „Ströher“ sukurti pačias ilgiausias klinkerio plyteles „Riegel 50“ skirtas namo ar kito statinio […]

Plačiau

Druskų ant plytelių atsiradimo priežastys

Druskų nuosėdos ant klinkerio paviršių ir kaip jų išvengti Druskų atsiradimas klinkerio paviršiuje yra dažna problema tiek investuotojams, tiek rangovams, pastarieji dažnai nesugeba tiksliai paaiškinti investuotojui jų atsiradimo priežasties. Kartais kyla net konfliktų, kai investuotojas neturi pakankamai žinių apie atsiradimo priežastį ir kaip elgtis su atsiradusiomis druskų nuosėdomis.

Plačiau

Kaip teisingai klijuoti STRÖHER klinkerio fasadines plyteles

Pasiruošimas. Prieš klijuojant plyteles, reikia apskaičiuoti matomus langų ir durų sąramų matmenis. Tik retais atvejais sąramų matmenys atitinka standartinius plytelių matmenis. Todėl reikia atitinkamai pritaikyti tarpus tarp plytelių. Apskaičiuoti bendrieji matmenys taip pat pritaikomi išoriniams kampams.

Plačiau